Kariera

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i pracować w kreatywnej atmosferze, zdobywać doświadczenie i codziennie poszerzać wiedzę, napisz do nas. Rozwijamy się dynamicznie dlatego wciąż szukamy nowych talentów!

KARIERA

Mint PR nie jest typową agencją PR. Jesteśmy dumni, że robimy rzeczy inaczej. Pracujemy w bliskiej współpracy z naszymi klientami. Pracownicy mają znaczący wpływ na życie produktów i jakość usług obsługiwanych marek.

NASZE BIURO

Zamiast biurek hamaki zawieszone nad zieloną trawą, obok wielkie poduchy. Są też: sauna, ścianka wspinaczkowa, sala kinowa, bilard i ogromna kuchnia z częścią wspólną jak w Central Park. Pracujemy w jednej z najbardziej kreatywnych przestrzeni biurowej w Warszawie.

SKY IS THE LIMIT

U nas każdy dzień jest okazją, by coś zmienić i czegoś się nauczyć. Kultura organizacji sprzyja innowacji i przedsiębiorczości. Ludzie tworzący Mint PR to utalentowane, kreatywne i zdeterminowane osoby, gotowe codziennie osiągać wspaniałe rezultaty dla naszych klientów.

Kreatywna atmosfera

Szkolenia biznesowe

Imprezy integracyjne

Darmowa kawa i herbata

Prześlij swoje zgłoszenie

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ustaw nr. 133 poz. 883/.

    Dołącz plik z cv